+ـ عنوان اصلی من وبلاگ‌نویس‌ام می‌باشد و به صورت موقت به این عنوان نوشته شده است.

بسیار از همه شما عزیزان سپاسگزارم که بنده حقیر را قابل دانسته‌اید و در حرکتی که به مناسبت روز وبلاگ‌نویسی تدارک دیده شده بود شرکت کرده اید . مطالب بسیار زیبایی بودند و امیدوارم همواره قلمتان گرم باشد و بنویسید . حرکت ما طبق قرارمان باید تا ۱۶ شهریور ماه تمام می‌شد اما به علت اینکه هنوز بسیاری اطلاع ندارند و دنیای وبلاگ‌نویسی بنا به دلایلی (نمی‌دانم چرا؟) بسیار به لحاظ اطلاع‌رسانی کند عمل می‌کند و همیشه بسیار زمان می‌برد تا همه افراد مطلع بشوند تصمیم گرفتم که این حرکت را تا ۲۶ شهریورماه ادامه بدهم و در روز ۲۶ شهریورماه قرعه کشی کنم . اگر هنوز شرکت نکرده اید می‌توانید به پست من وبلاگ‌نویس‌ام مراجعه نموده و کارهایی که باید انجام دهید را بخوانید . دوست داشتید می‌توانید دوستانتان را نیز به این چالش دعوت کنید . فراموش نکنید که اگر دوست دارید دوستانتان نیز در گرفتن هدیه شانس داشته باشند باید به آنها گوشزد کنید که به اینجا بیایند و آدرسشان را بدهند . از طرفی پستشان در پادکست ۱۰۲۴ نیز خوانده خواهد شد . پس نگذارید از این دو اتفاق چا بمانند . همه ما روزهایی را با دنیای وبلاگ‌ها زندگی کردیم و جلو رفتیم و ما را نمی‌توان از وبلاگ‌هایمان جدایمان کرد . و بسیار سپاسگزارم از اینکه منت بر سر من نهاده و در این حرکت به خاطر خود و من و بسیاری از مخاطبانتان می‌آورید که وبلاگ هنوز زنده است و ما در این کلبه‌های کوچک خودمان چه خاطراتی که برای خود درو نکردیم و چه نوشیدنی‌های کامنتی‌ای که ننوشیده ایم . پس شما هم سهیم باشید و دوستانتان را هم سهیم کنید . جوایز را هم ارزنده در نظر گرفتم و تا روز قرعه کشی بهتر است مسکوت بماند تا در روز موعود باعث غافلگیری گردد . توجه داشته باشید که جوایز (بجز یک مورد آن) فیزیکی می‌باشد . یعنی برای دریافت آن مم به استفاده از پست خواهم بود که اطمینان خاطر را می‌دهم که هیچ‌گونه درز اطلاعاتی رخ نخواهد داد و کلیه مسئولیت‌های مربوط به دریافت هدیه و اطلاعات خصوصی به عهده شخص بنده می‌باشد. منتظر دوستان بیشتر می‌مانم . می‌خواهیم به بهانه این روز با هم دوست‌تر ، صمیمی‌تر، همراه‌تر شویم و به یاد هم بیاوریم که در نهایت این مجموع ماست که دنیای وبلاگ‌ها را می‌سازد و قدر هم را بیشتر بدانیم و بیشتر برای هم باشیم . بیشتر مطالعه کنیم و بیشتر بنویسیم . راستی اگر پست خوبی از وبلاگ شخصی مد نظر دارید و فکر می‌کنید این پست بسیار زیباست آن را برای من بفرستید تا به عنوان ویژه برنامه ۱۰۲۴ در برنامه‌ام پست انتخابی‌تان را بگنجانم . ضمنا دوستانتان را دعوت کنید و حتما پست چالش را لینک کنید (لینک کردن اامی نبود اما چون به همراه هدیه است ، شاید برخی اطلاع نداشته باشند و خوب نباشد) . به دوستانتان (در صورت شرکت کردن) نیز اعلام بفرمایید که حتما پست خود را اعلام کنند در این وبلاگ تا در قسمت هدیه‌ها هم حضور داشته باشند و مطالب زیبایشان را همه مطالعه کنند .

در ادامه مطلب می‌توانید لیست وبلاگ‌نویسانی که این حرکت را انجام داده‌اند را ببینید و از قلمشان لذت ببرید . جای لینک وبلاگ شما خالیست!

ادامه مطلب

پس از یک‌سال نوشتن :)

۱۰۲۴ : قسمت دوازدهم (شگفتی جهان)

من وبلاگ‌نویس‌ام (+هدیه) - تمدید شد

هم ,پست ,دوستانتان ,روز ,وبلاگ ,هدیه ,در این ,این حرکت ,و در ,من وبلاگ‌نویس‌ام ,دوستانتان را

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید گوشی شیائومی مرکز رفرنس HIV/AIDS شیراز خانه قبرس احسان موبایل آقای هویچ دامپروری گوسفند همیار فرایند کسب و کار خبرهای داغ و به روز مقاله, تحقیق, پایان نامه مستندات شورای دانش آموزی دبیرستان نرجس طاقانک